Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-11-02 10:41:01

Quercus sp.

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-02
Posty: 4
Punktów :   

Sprawa z +MM+

Spoiler:

Quercus sp. dnia 29.09. o 11:50
Wyklarowało wam sie juz cokolwiek co do ewentualnej wspólnej przyszłości?
Bo chciałbym abyśmy traktowali sie poważnie i jednoznacznie. A na razie(czego nie chce) muszę bazowac na informacjach z 3 ręki a te sa co najmniej niepokojace.
Pozdrawiam.

PS.Jeśli obawiasz sie ze info deklarujace cheć pojechania KILIM dotrze do KILIM i Ci przerwa z wami PONa to moge Cie uspokoić że potrafie selekcjonować informacje i te ktore mogą zaszkodzić w mojej ocenie pozostawiam tylko dla siebie.
Nie ukrywam że taka informacja pomogłaby mi w decydowaniu o dalszych działaniach plemienia.
Jeszcze raz pozdrawiam.
PSS.Statystyki w walce z KILIM zdecydowanie pokazuja kto ma w tej potyczce przewage;)

Dominix II dnia 29.09. o 12:17
My nie pojednujemy się z KILIM ponad sensowną miarę. Obowiązuje nadal PON, ale na nic więcej się nie godzimy. Zresztą mamy problem z wyegzekwowaniem od nich spełnienia warunku PONa, więc sytuacja jest średnia.

Mamy u nas część lobbującą za KILIM, ale na dziś jest ona w mniejszości, więc tu nie ma obaw.

Mamy też lekki kryzys w kontaktach z SP - przez stawiane przez nich warunki zadośćuczynienia za naszą fuzję z SDZ, ale idzie ku dobremu raczej.

Natomiast nasz odłam - [ally]PDM[/ally] prowadzi suwerenną politykę i za nich już nie odpowiadamy.

Quercus sp. dnia 29.09. o 13:10
Dziekuje za odpowiedź.
Rozumiem tez że mimo rozłamu jaki u was nastapił PDM pozostanie z wami w ukaldach gwarantujących brak konfliktu"zbrojnego" miedzy wami.Pytam by mieć jasnośc na wasze ewwenytualne poczynania gdyby doszło do otwartej wspolpracy KILIM z PDM.Napewno zaczniemy traktować ich jako suwerenne plemie bo do tej pory ocenialismy ich przez wasz pryzmat.

Dominix II dnia 29.09. o 13:33
My mamy z nimi ścisły sojusz, ale bez wspólnej polityki. Czyli nazwałbym to braterski PON

Quercus sp. dnia 29.09. o 13:34
Heh:)
Tylko że brat za bratem i w ogień pojdzie a nie mając wspolnej polityki nastąpić moze rozbrat:P

Dominix II dnia 29.09. o 13:41
No niestety - ale na pewno nigdy nie skrzyżujemy mieczy.

Quercus sp. dnia 29.09. o 13:43
A tak jak już mam cie przy rozmowie to z Twojej perspektywy:Jakie jest tam(w PDM) nastawienie do KILIM?Znasz tych ludzi to wiesz o nich więcej.Bo to chyba nie przez sprzeczne poglady na temat własnie KILIM nastąpił ten rozpad..?

Dominix II dnia 29.09. o 13:47
Przez różnicę zdań w radzie w związku z fuzją z SDZ się rozpadło. Znam ich politykę względem KILIM, ale nie czuję się upoważniony do rozmowy na ten temat. Jak coś to pisz do [player]Gugagug[/player] w tej kwestii.

Quercus sp. dnia 29.09. o 13:48
OK no to i tak mi wiele wyjasniłes.A o przyjaźni Gugagug z Silvano juz wiele słyszałem;)
DZ.

Dominix II dnia 29.09. o 13:53
Oni zawsze mieli dobry kontakt, nawet za czasów początków wojny z nimi Nawet z wrogami trza umieć gadać po ludzku, bo to gra w końcu

Quercus sp. dnia 29.09. o 14:28
Dokładnie.Dystans trzeba mieć z cała pewnością.Z niejednym KILIMkiem miłe pogawedki da się poucinać.

No nic zatem czekam spokojniejszy na rozwój wydarzeń,a do Ciebie mała prosba: abyś pilnował proporcji w plemieniu:lobby KILIM w mniejszośći;P

Quercus sp. dnia 06.10. o 23:39
A jakbyś dostał informaacje o tym że pewne duze plemie niebawem ruszy na KILIM..to jaka byłaby Twoja reakcja..
KILIM posiadające dodatkowy front w miejscu gdzie było spokojnie..zdecydowanie mniej oporu stawialby i wzdłuż waszej z nimi granicy.Zastanówcie się bo wiele taz od was zależy i moze mieć to teraz wpływ na ostateczne układy sił na świecie.

Dominix II dnia 08.10. o 13:24
Oj to ciakawy news - któż to może być inny niż SP??

Quercus sp. dnia 14.10. o 12:30
To kiedy jakas wspólna akcja na KILIM?
Może skoncentrujecie juz teraz najaktywniejszych zabijaków waszych w jednym rejonie i jak uderzycie to z konkretnym impetem.

Dominix II dnia 17.10. o 09:11
Nie takie to proste. Frakcja SDZ u nas nie chce wojny z KILIM... więc na razie się młotkujemy wewnętrznie. SP nie potwierdza Waszych "rewelacji" o wojnie z KILIM

Quercus sp. dnia 30.10. o 00:43
Coraz bardziej niepokojące informacje docierają do mych uszu.W związku z nimi następujący gracze proszeni są o zaprzestanie jakiegokolwiek rozwoju na terenie zdominowanym przez nasze plemie
[player]str42[/player]
[player]annar[/player]
[player]novina[/player]

Mam nadzieję na obiektywne podejście do sprawy i zrozumienie takiego postępowania.
Pozdrawiam.

Dominix II dnia 31.10. o 16:32
To musiałoby działać w dwie strony - czyli zakaz Waszego rozwoju u nas np. [player]s0meb0dy[/player].

A jakie info w naszej sprawie do Was docierają, bo ja  nie wiem o żadnych decyzjach, czy ruchach które miałyby się wiązać ze zmianą naszej polityki względem Was.

Quercus sp. dnia 31.10. o 18:11
Sluchaj nie czarujmy się.Doskonale wiecie o naszym strategicznym sojuszniku jakim jest SP i kazdy ruch przeciwko nim jest w dalszej perspektywie ruchem przeciw nam,juz trudno byc neutralnym wobec kogos na tym świecie.

Dominix II dnia 31.10. o 19:32
Oj to jakieś plotki rozsiewacie

Kto Ci pisał, że my coś do SP mamy?

Quercus sp. dnia 31.10. o 19:54
Osiedlanie/propozycja osiedlania sie nowych graczy na granicy z SP moze byc wymowna.

Szkoda że tak sie toczą sprawy bo przy wspolnym nacieraniu na KILIM byłoby łatwiej na poszczegolnych czesciach tego teoretycznego frontu.

Dominix II dnia 31.10. o 20:17
Na granice z SP poszło kilku graczy - przede wszystkim ja, bo jak wiesz nie mamy wroga na większości obszaru. Ja idę na wschód bo tam jest ZD i J. SP nie jest dla mnie celem.

Na razie nie mieszamy sie w Waszą wojnę - a SP w końcu dołączy do Was w tej wojnie?

Quercus sp. dnia 31.10. o 20:25
Teoretycznie na potrzeby rozmowy załózmy ze jest juz termin rozpoczęcia ich ataku na KILIM i co wtedy robicie wy..?
I nie pisz dla "mnie" bo mnie nie chodzi o Ciebie tylko o Twoje plemie.

Dominix II dnia 31.10. o 20:27
SP nie jest celem MM - lepiej?

Quercus sp. dnia 31.10. o 20:28
A druga częśc postu

Dominix II dnia 31.10. o 20:31
A co do KILIM - na potrzeby tej rozmowy - poczekamy z nimi jeszcze jakiś czas. Mamy inny - ważniejszy cel najbliższej naszej polityki. Mam nadzieję, że niedługo będę to mógł Wam przekazać. Po jego zrealizowaniu będziemy myśleć o wojenkach.

Quercus sp. dnia 31.10. o 20:31
Znowu fuzja z WRC:)

Dominix II dnia 31.10. o 20:34
Bez komentarze, jak to Jarek Kaczyński zwykł mówić

Quercus sp. dnia 31.10. o 20:38
Czyli jak to przyrównałeś do J.K to wiadomo o co kaman:P

Wiem ze trudno zaufac komuś z kim sie tak naprawde nie znasz ale fajnie byłoby jakbys mnie takim zaufaniem obdarzył.To co zaszkodzic moze mojemu rozmówcy zostaje tylko dla mnie.Ale nie musisz wierzyc.

Dominix II dnia 31.10. o 20:42
Ja generalnie ufam ludziom, ale będąc na stołku założyciela muszę (dla dobra plemienia) być dyplomatą i dbać o interesy plemienia.

Ale wiedz, że nigdy nie kłamię i kłamstwa nie toleruję. Dlatego jak coś piszę to tak jest. Jak czegoś nie piszę to nie dlatego, że Ci nie ufam, tylko dlatego, że robię to w interesie plemienia.

Quercus sp. dnia 31.10. o 20:47
No ja Cię rozumiem doskonale bo ja właśnie dla dobra plemienia pytam.

Zapytam zatem inaczej.
Co jest prawdopodobniejsze wy po stronie SP i naszej czy wy z KILIM?

Dominix II dnia 31.10. o 20:55
My z Wami to jeden pewnik - KILIM padnie szybko pod naporem z 3 stron, albo nastąpi rozbiór ich najlepszych graczy, jak było przy WEST, albo przy dorosłych) - oraz jedno pytanie - i co wtedy?? Będzie SS, SP, MM i WRC... SS i SP są najbliżej, więc pewnie razem spoglądną dalej na południe.

Dlatego my zastanawiamy się czy wojna z KILIM jest w naszym interesie... zdania są podzielone.

Quercus sp. dnia 31.10. o 21:29
To jest zabawa i przez ten pryzmat trzeba to oceniać.Niewykluczone(jak juz tak szczerze rozmawiamy) ze my np po zintegrowaniu sie z wami przy wojnie z KILIM nie pojedziemy dalej w świat z wami..
Z reszta mowimy tu o bardzo odległej przyszłośći bo
kilim sie łatwo nie podda a rozebranie 16-17 kontynentow jakie zajmuja to kwestia grubo ponad poł roku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto13sasuke13sakura.pun.pl www.dojonandb.pun.pl www.magicwolves.pun.pl www.poke-gra-forum.pun.pl www.pedago.pun.pl